Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe

Zobacz zdjęcia Krakowa.

Zobacz zdjęcia z naszych realizacji.

 

Kraków – jako miejsce odbywania się kongresu, konferencji, szkolenia czy innego spotkania biznesowego – zobowiązuje. Nie sposób poprzestać na słupkach przedstawiających wzrost sprzedaży, wymianie wizytówek czy prezentacji nowego projektu. Nie tutaj. Z okraszonego krakowskimi atrakcjami spotkania uczestnicy powrócą do domu przepełnieni niepowtarzalnymi wspomnieniami i miłymi skojarzeniami, a to wszystko pomogą zaaranżować nasi przewodnicy miejscy po Krakowie.

Oprócz spaceru po mieście, przygotowaliśmy wiele atrakcji towarzyszących w charakterze eventów, wszak Kraków to nie tylko zabytki, a rozrywka to nie tylko quady i paintball.

W plan zwiedzania Krakowa wpleciemy:

obiady i kolacje tematyczne we współpracujących restauracjach (w dzielnicy żydowskiej degustacja żydowskiej kuchni z fachowym komentarzem, biesiada staropolska w sercu Krakowa) – uwaga – gratisowe upominki od szefa kuchni do zabrania do domu dla każdego!
– dla zmęczonych lub zabieganych – zwiedzanie Krakowa meleksami– tylko u nas zamiast sztampowego nagrania towarzyszyć Wam będzie żywy przewodnik! W krótkim czasie bez krztyny zmęczenia przemierzymy szmat drogi!
– chcących zakosztować klimatu dawnego Krakowa zachęcamy do przejażdżki po Starym Mieście typowo krakowską dorożką
pokaz na temat polskiego bursztynu – niezwykła prezentacja w niezwykłym miejscu (także w języku angielskim)
– dzięki współpracy z firmą Krakowski Kredens niezwykłe, typowo krakowskie specjały będziecie państwo mogli kupić ze specjalnym rabatem jako nasi Goście
harce Lajkonika, który ubarwi spacer po mieście
stop jarmarcznym pamiątkom z którymi nie ma co zrobić! zwiedzając krakowski Kazimierz będziecie Państwo mieli okazję sami wykonać pamiątkę dla siebie w jednej ze współpracujących galerii sztuki
– w czasie, gdy swą opowieść snuł będzie przewodnik, Kraków w swych najpiękniejszych odsłonach i z Państwem w roli głównej uwieczni profesjonalny fotograf, byście mogli zabrać do domu jeszcze jedną unikatową pamiątkę, jakiej na pewno nie znajdziecie w żadnym sklepie.

Coś dla aktywnych:

akademia gry w golfa lub turniej golfowy dla zaawansowanych, a po wszystkim – piknik z cateringiem w nobliwej scenerii naszego zaprzyjaźnionego klubu golfowego
nauka salsy wzbogacona o mistrzowskie pokazy taneczne
taneczny wieczór z DJ-em w prawdziwym tramwaju przemierzającym ulice Krakowa
– emocjonująca eskapada psimi zaprzęgami
wypad samochodami typu off-road w malownicze bezdroża Jury Krakowsko-Częstochowskiej (m.in. przejazdy plenerowe w przepięknej Dolinie Kluczwody)
jaskiniowe przygody – spotkanie z człowiekiem pierwotnym, kolacja w jaskiniowej komnacie, jaskiniowa integracyjna gra terenowa połączona ze zwiedzaniem groty, terenowy tor przeszkód połączony z trasa speleologiczną w jaskini i nie tylko

Pożytecznie i przyjemnie:

– interaktywne warsztaty z psychologiem – trenerem – niebanalne wnętrze, luźna atmosfera, interesujące tematy! (komunikacja, autoprezentacja, asertywność i wiele innych)
warsztaty z wizażystą lub stylistą
– uczta dla ducha – gregoriańskie śpiewy w najstarszym polskich opactwie wykonane przez mnichów
wieczór kabaretowy (także anglojęzyczny!) prezentujący czar miasta Krakowa
– wieczory spa i welness w przepięknych wnętrzach i w dobrych cenach

Najnowsza propozycja! Wieczór kryminalny w hotelu!

Nasza najnowsza propozycja, powstała we współpracy z urokliwym, stylowym hotelem Old Time, położonym w centrum miasta. Jest to wspaniała rozrywka dla wymagających grup biznesowych: „wieczór kryminalny” na ternie hotelu! Ta wciągająca zabawa niezależnie od warunków atmosferycznych pozwoli na jakiś czas zapomnieć o kontraktach, terminach i wynikach – najważniejsze, to znaleźć narzędzie zbrodni, a może i samego mordercę? Bo w tym przytulnym hotelu w starym stylu stało się coś bardzo niecodziennego. Potrzebujemy zespołu godnego Sherlocka Holmesa, żeby tę zagadkę wyjaśnić…

Oto kilka zdjęć hotelowych wnętrz, idealnie oddających atmosferę klasyki gatunku jakim jest kryminał oraz – świetne miejsce noclegowe dla grup biznesowych:

Zwiedzanie Krakowa dla firm

Zwiedzanie Krakowa dla firm Zwiedzanie Krakowa dla firmZwiedzanie Krakowa dla firm Zwiedzanie Krakowa dla firm

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami!
e-mail: zwiedzaniekrakowa@gmail.com

Marta Frankowska-Luty

Znajdź nas w Google+