15 lutego 2010

Zwiedzanie Krakowa

Zwiedzanie Krakowa

Zapraszamy na zwiedzanie Krakowa oraz jego okolic z naszymi przewodnikami miejskimi. Realizujemy klasyczne oprowadzanie po Krakowie w formie spaceru, jak również inne formy poznawania miasta, z wykorzystaniem meleksów, dorożek lub rowerów. Nasi przewodnicy posiadają stosowne uprawnienia by oprowadzić również po muzeach, wystawach i obiektach sakralnych. Zwiedzanie dostosowujemy do profilu klienta, pracujemy zarówno z grupami jak i z turystami indywidualnymi, a wśród uczestników naszych wycieczek są zarówno przedstawiciele firm i instytucji jak i grupy szkolne oraz rodzinne.

Przebieg każdej trasy dokładnie konsultujemy z klientem, uwzględniając jego zainteresowania, ramy czasowe oraz budżet. Na życzenie realizujemy również nietypowe trasy tematyczne.

Poniżej znajdą Państwo niektóre propozycje tras, prosimy potraktować je jako inspirację oraz punkt wyjścia do ewentualnych modyfikacji. Ceny zwiedzania ustalane są indywidualnie w zależności od liczebności grupy oraz sezonu a także języka oprowadzania.

Zwiedzanie Krakowa z naszymi przewodnikami

Droga Królewska i Wawel

Trasa:Droga Królewska i Wawel

Kazimierz żydowski i chrześcijański

Kazimierz, dzielnica miasta Kraków

Stare Miasto,  Kazimierz, Podgórze

Kraków dla pielgrzyma

Kraków szlakiem II wojny światowej

Najciekawsze muzea krakowskie

Kraków dla dzieci

Spacer po Krakowie bez wejść biletowanych

Brama Floriańska Rynek Kazimierz

Zwiedzania Nowej Huty

Z naszymi przewodnikami miejskimi po Krakowie miasto przemówi konkretnie do Państwa, a nawet odpowie na pytania. Zapraszamy do kontaktu z nami!