15 lutego 2010

Gry miejskie Kraków

Gry miejskie

Organizujemy gry miejskie w Krakowie od roku 2010 i z każym sezonem nabieramy nowych doświadczeń oraz stawiamy czoła nowym wyzwaniom. Gra miejska jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów na połączenie zwiedzania, integracji i świetnej zabawy. Stanowi atrakcyjną formę spędzania czasu dla wszystkich grup wiekowych i zawodowych – doskonale sprawdzają się zarówno większe, rozbudowane scenariusze uświetniające wyjazdy firmowe czy konferencje  jak i bardziej kompaktowe i przystępne cenowo gry miejskie dla dzieci i młodzieży.

 

Czym jest gra miejska? Dlaczego warto zdecydować się na naszą grę?

 

Jeśli chcesz połączyć zabawę, teambuilding i przygodę z niezrównanym urokiem średniowiecznego miasta, nastrojowych miejsc, legend i artystycznej bohemy to nasza gra miejska jest właśnie dla ciebie. Nasze projekty są przygotowywane specjalnie z myślą o potrzebach i preferencjach konkretnego klienta, toteż każda z naszych gier miejskich jest jedyna w swoim rodzaju, a uczestnicy czy całe grupy powracające do nas po wiecej za każdym razem mogą liczyć na nowe doświadczenia.

Skarb Kazimierza Wielkiego

Gra miejska o najbardziej klasycznej formule, często będąca alternatywą lub uzupełnieniem klasycznego zwiedzania miasta. Zabawa korzysta z szerokiego wachlarza atrakcji jakie oferuje Kraków. Na życzenie scenariusz może mieć bardzo wyrazisty walor edukacyjno-poznawczy, a punkty interaktywne mogą zostać usytuowane w pobliżu ważnych zabytków.

Gra detektywistyczna

Gra kładąca duży nacisk na warstwę fabularną. Uczestnicy mają szansę wcielić się w role detektywów usiłujących rozwiązać zagadkę kryminalną poprzez przesłuchiwanie podejrzanych, zbieranie dowodów i odwiedzanie związanych z przestępstwem lokacji. Ten rodzaj gry to idealne rozwiązanie dla grup chcących spojrzeć na miasto z innej perspektywy, lub po prostu powracających do Krakowa po raz kolejny.

Gra hotelowa

Gra idealna w przypadku złych warunków pogodowych lub odosobnionej lokacji. Scenariusz tworzymy w podobny sposób jak w pozostałych rodzajach gier, jednak wszystkie lokacje znajdują się na terenie jednego hotelu/obiektu. Ten rodzaj gry często realizujemy poza Krakowem, np. w przypadku konferencji lub szkoleń odbywających się na terenie hoteli z rozbudowaną infrastrukturą.

W naszych grach miejskich z powodzeniem uczestniczyli zarówno zagraniczni klienci jak i dzieci z wczesnych klas szkoły podstawowej. Jak to robimy? Otóż każdy scenariusz powstaje na potrzeby konkretnego klienta. Opracowując grę, w pierwszej kolejności uwzględniamy budżet i jesteśmy w stanie zadowolić klientów o różnych możliwościach finansowych: od grup szkolnych po grupy kadry zarządzającej w firmach. Dla wymagających klientów z większym budżetem szykujemy wiele „szytych na miarę” atrakcji.Gry miejskie to świetny pomysł na tzw. away day z integracją dla pracowników firm z siedzibą w Krakowie lub okolicach. To także doskonały sposób na zrobienie wrażenia na polskich lub zagranicznych gościach firmy, którym chcemy pokazać Kraków.Takie imprezy organizujemy z większym rozmachem, z prawdziwymi „asami w rękawie” wplecionymi w scenariusz, a mimo to wciąż w przystępnych cenach, podlegającym negocjacjom. Klienci korporacyjni wracają do nas, przykładem są tu np. firmy Shell, MS Services czy Apply Poland z którymi mieliśmy przyjemność współpracować już kilkukrotnie.

Gry miejskie obsługujemy również w języku angielskim. Jeżeli zaś chcesz zrobić niebanalny prezent bliskiej osobie, zorganizować wieczór panieński lub kawalerski w Krakowie, nietypowe zaręczyny (podczas których może i tym sam wcielisz się w tajemniczą postać którą wśród innych przygód przyjdzie napotkać na drodze Twojej wybrance), jubileusz, imprezę rodzinną lub klasową, spotkanie absolwentów – zwróć się do nas! Dostaniesz specjalną, ekskluzywną ofertę gry miejskiej! Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych gier terenowych w Krakowie. Po wszystkie szczegóły zapraszamy do kontaktu z nami, przygotujemy szczegółową, spersonalizowaną ofertę.