24 marca 2015

Planowanie pobytu w Krakowie

Zwiedzanie Krakowa - planowanie pobytu, Cracow

Zwiedzanie Krakowa zarówno dla firm i instytucji jak i turystów indywidualnych

Firmom i instytucjom proponujemy pomoc w wyborze miejsc odpowiednich do zorganizowania eventu. Nie tylko pomożemy dobrać ale i zarezerwować – niejednokrotnie z rabatem – zarówno hotel, hostel czy apartament, jak i salę konferencyjną oraz restaurację, klub czy inne nietypowe miejsce jak statek, muzealną salę a nawet klasztorny refektarz. Oferujemy wsparcie naszym doświadczeniem w planowaniu agendy spotkania z uwzględnieniem specyfiki grupy, budżetu oraz atrakcji oferowanych przez Kraków. Zajmiemy się również logistyczną częścią wydarzenia, pomagając w rezerwacji meleksów, dorożek, eko-taksówek, pojazdów typu seguey, gondoli etc.

Jeśli szukają Państwo określonego typu atrakcji na wieczór – również służymy radą. Przykładowo – z naszą pomocą warto zaplanować kolację tematyczną, wieczór w klubie muzycznym lub koncert.

 

Dla grup lub turystów indywidualnych chcących aktywnie spędzić czas pomożemy zaplanować aktywności sportowe, warsztaty (lepienie pierogów, warsztaty czekoladowe, tańce żydowskie na Kazimierzu, ceramika itp.) no i oczywiście zaproponujemy specjalnie dobrany wariant gry miejskiej lub terenowej w Krakowie. Istnieje również możliwość zlecenia nam dokonania wszelkich potrzebnych rezerwacji w obiektach muzealnych i innych, do których obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie grupy.

Jeśli chcą Państwo obdarować swoich gości pamiątkami z klasą, charakterystycznymi dla Krakowa, mamy w tym zakresie sporo sprawdzonych propozycji. Chętnie również zajmiemy się – po uzgodnieniu z Klientem – zakupem oraz dostarczeniem tychże pamiątek. Jeśli potrzebują Państwo dla swojej grupy map, informatorów, radiowych zestawów nagłaśniających, identyfikatorów, koszulek czy też innych akcesoriów ułatwiających lub uatrakcyjniających Państwa grupie zwiedzania Krakowa, również jest możliwość zamówienia u nas takiej usługi.

Turystom prywatnym gwarantujemy indywidualne podejście i profesjonalną pomoc w organizacji m.in. następujących pobytów sprofilowanych:

  • zwiedzanie Krakowa z dziećmi
  • wieczór panieński, wieczór kawalerski w Krakowie
  • zwiedzanie Krakowa połączone z fotoreportażem lub sesją zdjęciową
  • romantyczne zaręczyny w Krakowie
  • zwiedzanie tematyczne
  • wycieczki z przewodnikiem
  • zwiedzanie jako prezent – z niespodzianką
  • zwiedzanie rozszerzone o gry terenowe i miejskie

Dołożymy wszelkich starań, by planując wyjazd do miasta królów polskich mogli Państwo skupić się na tym, co najważniejsze, zdając się na nas w kwestii organizacji pobytu w Krakowie. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy e-mail: zwiedzaniekrakowa@gmail.com