1 kwietnia 2015

Oferta

Zwiedzanie Krakowa

Jeśli nudzi Cię rutyna tradycyjnych wycieczek, to cieszymy się, że trafiłeś do nas! Oferujemy zwiedzanie Krakowa pełne pasji i entuzjazmu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, grup zorganizowanych, jak i turystów indywidualnych.

Zwiedzanie Krakowa - oferta, Cracow

Organizacja Pobytu w Krakowie

Jeśli nie masz czasu na długie poszukiwania w sieci i wykonywanie licznych telefonów, zajmiemy się organizacją Twojego pobytu w Krakowie. Rezerwujemy noclegi, bilety wstępu, organizujemy transport i inne atrakcje.

Pobyt w Krakowie

Gry Miejskie i Terenowe

Firmom i grupom zorganizowanym proponujemy wzbogacenie pobytu o gry miejskie i gry terenowe. To niestandardowy i aktywny sposób spędzenia czasu, pełen dobrej zabawy i zachęcający do integracji.

Gry miejskie

Wycieczki Szkolne

Organizowane przez nas wycieczki szkolne rozbudzają pasję do Krakowa, ciekawość poznawania nowego i na długo pozostawiają radość i wspomnienia wspólnej zabawy.

Wycieczki szkolne

Spotkania Biznesowe w Krakowie

Dla zajętych ludzi biznesu planujących spotkania w Krakowie, zorganizujemy duże i małe spotkania biznesowe, wzbogacone szczyptą sztuki, kultury i niepowtarzalnym klimatem naszego miasta.

Spotkania biznesowe

Zapraszamy do Krakowa!

Zapraszamy do odkrywania Krakowa z naszymi przewodnikami. Zwiedzanie Krakowa, spacery po Krakowie, zabytki, gry miejskie i wiele więcej czeka na Ciebie!