Gry terenowe Kraków

Gry terenowe

Zobacz zdjęcia Krakowa | Zobacz zdjęcia z naszych realizacji | Poznaj nasz zespół!

 

Nasza przygoda z organizacją gier miejskich, terenowych oraz obiektowych trwa już 4 lata. Dlaczego warto wybrać grę terenową w Krakowie? Bo to dużo dobrej zabawy i ruchu na wolnym powietrzu, w sam raz dla osób zmęczonych miejskim zgiełkiem.

Gra terenowa to wariant przygodowej gry scenariuszowej. Gra taka rozgrywa się głównie na terenie niezabudowanym, zielonym np. w lesie, w parku, wśród skał. Może zawierać w sobie elementy gry miejskiej i mieć walory edukacyjno-poznawcze, jednak sceneria jest inna i przeważnie jest tu nieco więcej terenu do przemierzenia.

Komu szczególnie polecamy gry terenowe?

– grupom oczekującym emocji i dobrej zabawy
firmom i instytucjom z Krakowa, które szukają nowych pomysłów na imprezę firmową a okolice Rynku Głównego i Kazimierza są im już dobrze znane
grupom dziecięcym i młodzieżowym jeśli chcemy dostarczyć im szczególnych emocji i wspomnień a obawiamy się, że trudno sprostać ich wymaganiom (polecamy również wariant wieczorny)
– osobom zmęczonym miejskim zgiełkiem i pragnących przygody w kontakcie z naturą
– osobom chcącym w pełni wykorzystać uroki cieplejszych miesięcy w roku
– na wieczór kawalerski lub panieński czy też inną imprezę rodzinną lub w gronie znajomych
– dla szukających alternatywy, chcących zaskoczyć współuczestników imprezy.

Typy gier terenowych:

Nasze gry terenowe w Krakowie dzielimy na dwie ogólne grupy, zapraszamy do zapoznania się z ich charakterystyką a potem wspólnie „uszyjemy na miarę” grę spełniająca konkretne potrzeby:

1. Gra „zielona” – przeprowadzana za dnia. Nazywamy ja „zieloną”, ponieważ w warunkach terenowych intensywnie obcujemy z zielenią, co widać w świetle dziennym. Gra zachowuje klimat tajemniczości, zazwyczaj rozgrywamy ja w stylistyce fantasy, średniowiecznej.
2. Gra „z dreszczykiem” – to gra przeprowadzana wieczorem, po zmroku. Zazwyczaj, zależnie od miesiąca w godziny o której zachodzi słońce, rozpoczynamy zabawę między 19.00 a 21.00 (do ustalenia). Gra stawia na wykorzystanie półmroku i mroku, niespodzianki i zaskoczenia, chcemy trzymać uczestników w ekscytującym napięciu i przyprawić ich uczestników o prawdziwy dreszczyk emocji przeplatany elementami humorystycznymi oraz zagadkami i zadaniami ruchowymi. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Ten wariant gry polecamy szczególnie!

Uwaga! Oba przedstawione powyżej warianty gry rozgrywane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, dlatego bez obaw można przystosować je nawet dla młodszych dzieci! Nie jest wymagana znajomość topografii Krakowa!

Swiętuj ważne okazje w nietypowy sposób!

Jeżeli zaś chcesz zrobić niebanalny prezent bliskiej osobie, zorganizować wieczór panieński lub kawalerski w Krakowie, nietypowe zaręczyny (podczas których może i tym sam wcielisz się w tajemniczą postać którą wśród innych przygód przyjdzie napotkać na drodze Twojej wybrance), jubileusz, imprezę rodzinną lub klasową, spotkanie absolwentów – zwróć się do nas! Dostaniesz specjalną ofertę gry terenowej! Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych gier miejskich w Krakowie.

Po wszystkie szczegóły zapraszamy do kontaktu z nami, przygotujemy szczegółową, spersonalizowaną ofertę.

Formularz kontaktowy – klik!
e-mail: zwiedzaniekrakowa@gmail.com

Marta Frankowska-Luty

Znajdź nas w Google+

Witaj! By pozwiedzać, wziąć udział w grze miejskiej lub zorganizować inną krakowską przygodę zostaw wiadomość tutaj lub napisz e-mail. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!