Naprawdę INNY wieczór panieński lub kawalerski – zobacz naszą propozycję!

Naprawdę INNY wieczór panieński lub kawalerski – zobacz naszą propozycję!

To doskonale sprawdzająca się propozycja dla wszystkich tych osób, które szukają zaskakującej, niebanalnej zabawy bez obciachu! Nie wiedziałeś, że organizujemy takie wieczory, naprawdę inne wieczory panieńskie i kawalerskie w Krakowie? Może właśnie Twoją imprezę uświetni gra miejska? Zresztą – co tu dużo gadać – zobaczcie sami:

 

 

4 thoughts on “Naprawdę INNY wieczór panieński lub kawalerski – zobacz naszą propozycję!

  1. Hania

    Witam, chciałam zapytać o możliwość zorganizowania wieczoru panieńskiego 25 września 2014 r., około godziny 17,18 tylko dla 6 dziewczyn, w tym panna młoda? Co możecie Państwo zaproponować i jaki byłby koszt takiej imprezy. Dodam, że średnia wieku to jakieś 36 lat, panna młoda ma rodzinne korzenie w Krakowie, ale nigdy w nim na stałe nie mieszkała. W Polsce mieszkała w Warszawie, a od kilku lat przebywa poza granicami kraju, obecnie w Chinach. Żadna z uczestniczek zabawy nie mieszka w Krakowie, choć każda trochę go zna – często tu bywamy, ze względu na rodzinne powiązania.

  2. sarigato

    Szczerze powiedziawszy ciekawy pomysł na wieczór kawalerski. Takie „klepanie” już dawno stało się nudne i niesmaczne. Także jak będę organizować wieczór kawalerski to się do was zgłoszę. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *