13 lutego 2010

Zwiedzanie Krakowa II

Zobacz zdjęcia Krakowa. Zobacz zdjęcia z naszych realizacji.  

To właśnie my! Przewodnicy po Krakowie przepełnieni entuzjazmem, pozytywnie naładowani krakowską energią i magicznym klimatem, podchodzący do pracy z zapałem, który udziela się zwiedzającym – naszym zdaniem właśnie taki powinien być każdy przewodnik po Krakowie!

Porozumiewamy się z Wami językiem przystępnym, „lekkostrawnym” i trafiającym do uczestników wycieczki niezależnie od ich wieku i stanu ducha;) gwarantujemy, że nie zamęczymy litanią dat, nazwisk i nieistotnych detali.

Zwiedzanie Krakowa to nie tylko monumenty historii, ale i współczesna, otaczająca nas rzeczywistość, zmieniająca się dynamicznie z każdym rokiem, miesiącem, tygodniem… staramy się przedstawić całościowy obraz miasta i wyciskać je jak cytrynę, byście mogli zaczerpnąć z niego pełnymi garściami.

Wszyscy nasi przewodnicy po Krakowie to osoby przygotowane do wykonywania swojego fachu i kompetentne, ale obdarzone magnetyczną osobowością, bezdyskusyjni fachowcy na krakowskiej niwie, umiejący bez problemu nawiązać sympatyczny i bezpośredni kontakt z każdym turystą.

Nie kryjemy satysfakcji, gdy możemy pokazać Wam obfitujące w atrakcje okolice Krakowa. A tych podkrakowskich „fajerwerków” jest całkiem pokaźna liczba: Kopalnia Soli w Wieliczce, Muzeum Obozu Koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, Ojcowski Park Narodowy ze słynną Maczugą Herkulesa, Igłą Deotymy i zamkiem w Pieskowej Skale (posiadamy potrzebne uprawnienia do oprowadzania), intrygujące nie tylko speleologów jaskinie jurajskie i wiele innych. Co więcej – nasza pomoc w zaplanowaniu Waszego – szytego na miarę – czasu w Krakowie pozwoli Wam zapomnieć o troskach związanych z organizacją pobytu i będziecie mogli bez przeszkód zatracić się w kontemplacji uroków miasta

Dzięki współpracy z hotelami, hostelami i innymi miejscami noclegowymi dostosowanymi do wymagań rożnych klientów jesteśmy w stanie zaoferować preferencyjne warunki, jeśli zechcą Państwo załatwić nocleg z naszą pomocą i za naszym pośrednictwem.

Dzięki współpracy z punktami gastronomicznymi możemy zorganizować regionalną ucztę, biesiadę w folklorystycznej oprawie lub wykwintną kolację tematyczną z  koncertem lub zaspokoić inne oczekiwania grup zorganizowanych także biznesowych.

formularz kontaktowy – klik! e-mail: zwiedzaniekrakowa@gmail.com

Marta Frankowska-Luty Znajdź nas w Google+