Jesteśmy w DEALCARD 2014!!! Szybki konkurs z tej okazji:)

Jesteśmy w DEALCARD 2014!!! Szybki konkurs z tej okazji:)

Dealcard to karta dzięki której można korzystać z bardzo licznych zniżek w Krakowie i okolicach. Coś bardzo, bardzo fajnego i przydatnego:) Być może niektórzy z Was znają Dealcard jeszcze pod starą nazwą Karty na Plus:)

W tym roku i my dołączyliśmy do programu zniżkowego. Cena karty Dealcard wraz z katalogiem to 55 zł, kartę naprawdę warto zakupić choćby tylko żeby skorzystać z naszej oferty zwiedzania Krakowa lub gry miejskiej w Krakowie, gdyż cena karty się zwróci z nawiązką!! 🙂

Oto szybka, autorska zajawka na temat:

 

Więcej na temat Dealcard i wszystkich oferowanych zniżek dowiecie się tutaj:

http://www.kartanaplus.pl/

A tutaj więcej na temat naszych zniżek:

http://www.kartanaplus.pl/partner/658/miejskie_gry.html

http://www.kartanaplus.pl/partner/643/zwiedzanie_krakowa.html

Chcesz wygrać Dealcard?:) Będzie ku temu kilka okazji, a oto  pierwsza z nich. Konkurs dedykujemy naszym fanom na Facebook’u (zawsze możesz dołączyć do ich grona: https://www.facebook.com/GryMiejskieKrakow).

Do wygrania aż 3 egzemplarze Dealcard wraz z katalogiem zniżek:)

Wystarczy zaproponować w komentarzu pod tym postem tytuł dla gry miejskiej, z której zdjęcie możecie zobaczyć poniżej. Gra odbyła się w ubiegłym roku i była jedną z naszych ulubionych;) Oczywiście komentarz zostawiasz pod dowolnym nickiem, dopiero po rozwiązaniu zostaniesz poproszony o podanie danych, pod jakimi lubisz nas na Fejsie:)

Konkurs trwa do najbliższego piątku do północy. W sobotę ogłoszony zostanie zwycięzca, tutaj na blogu oraz na Facebook’u – obserwujcie i powodzenia:)

Gra miejska Kraów