Wersje językowe

GRA MIEJSKA I TERENOWA W KRAKOWIE

Nasza przygoda z organizacją gier miejskich, terenowych oraz obiektowych trwa już 4 lata. Nic nie wskazuje na to by miała się szybko zakończyć;) Dlaczego? 

Gra miejska jest obecnie chyba najlepiej sprawdzającym się i najbardziej docenianym sposobem na połączenie zwiedzania, integracji i wyśmienitej zabawy. Sprawdza się w przypadku wszystkich grup wiekowych i zawodowych – doskonale bawi się zarówno kadra menedżerska, pracownicy naukowi jak i studenci a także dzieci i młodzież.

Czym jest gra miejska? Dlaczego warto zdecydować się na naszą grę z udziałem utalentowanych animatorów?

Przeczytaj – zapragniesz:) Poniżej przykładowe referencje i podziękowania od naszych klientów – kliknij, by powiększyć: 

Gra miejska KrakówGra miejska Krakówgra miejska Kraków referencje

Jeśli chcesz połączyć wspaniałą zabawę, autentyczny teambuilding i przygodę z niezrównanym urokiem średniowiecznego miasta, nastrojowych miejsc, legend i artystycznej bohemy, a to wszystko  doprawione wyrazistą nutą brawurowej kreatywności, dzięki której przewodnik po Krakowie ”przemyci” niepostrzeżenie bardzo solidną porcję wiedzy o mieście… zapraszamy – wejdź do GRY MIEJSKIEJ, pełnej tajemnic, zagadek i zaskakujących zwrotów akcji!

  Pewnie już nasuwają Ci się pytania…

Dla kogo?

W naszych grach miejskich z powodzeniem uczestniczyli zarówno zagraniczni klienci typu VIP jak i dzieci z wczesnych klas szkoły podstawowej. Jak to robimy? Otóż każdy scenariusz powstaje na potrzeby konkretnego klienta. Tyczy się to następujących elementów:

- budżet – gry miejskie dla grup szklonych przygotowujemy w takich przedziałach cenowych, że mogą one sobie na to pozwolić. Nawet niewielkim nakładem środków jesteśmy w stanie wyczarować magiczne oblicze Krakowa, które przestanie być sloganem, a stanie się najlepiej zapamiętaną lekcją. Organizujemy również gry w języku angielskim. Gry miejskie to oczywiście świetny pomysł na tzw. away day z integracją dla pracowników firm z siedzibą w Krakowie lub okolicach i sprawdza się doskonale:) No i rzecz jasna to doskonały sposób na zrobienie wrażenia na polskich lub  zagranicznych gościach firmy, którym chcemy pokazać Kraków. Takie imprezy organizujemy z większym rozmachem, z prawdziwymi „asami w rękawie” wplecionymi w scenariusz, a mimo to wciąż w przystępnych cenach, podlegającym negocjacjom. Klienci korporacyjni wracają do nas, przykładem jest tu firma Shell, z którą mieliśmy przyjemność współpracować wielokrotnie.

Jeżeli zaś chcesz zrobić niebanalny prezent bliskiej osobie, zorganizować nietypowe, romantyczne zaręczyny (podczas których może i tym sam wcielisz się w tajemniczą postać którą wśród innych przygód przyjdzie napotkać na drodze Twojej wybrance), jubileusz, imprezę rodzinną lub klasową, spotkanie absolwentów – zwróć się do nas! Dostaniesz specjalną, ekskluzywną ofertę gry miejskiej  i specjalną, dobrą cenę!

 

Obraz 057Gra miejsko-terenowa w Krakowie

Ile to trwa?

Przeciętnie nasze gry trwają od 1,5 godz. do ok. 3 godzin i z naszego doświadczenia wynika, że to jest czas optymalny, jednak na życzenie jesteśmy w stanie zagospodarować i cały dzień (np. dzieląc grę na dwa moduły) lub zorganizować wydarzenia towarzyszące grze miejskiej.

Gdzie to się odbywa?

W zależności od życzenia klienta, pory roku, pory dnia w której ma się odbywać gra miejska, no i przede wszystkim – rodzaju scenariusza możemy wybierać między Starym Miastem (okolice Rynku Głównego, Plant), Starym Miastem z uwzględnieniem Wzgórza Wawelskiego, Kazimierzem, Podgórzem lub jeszcze innymi rejonami Krakowa.zawsze chętnie doradzimy gdzie najlepiej zlokalizować grę, w tym celu zapytamy, czy klientowi bardziej zależy na aspekcie edukacyjnym, czy może na przygodzie, czy na połączeniu jednego z drugim.

A co poza sezonem?

Grę miejską z powodzeniem można zorganizować także w miesiącach zimowych czy też przy jesiennych szarugach. Wówczas scenariusz modyfikujemy tak, by lwia część gry odbywała się w obiektach zadaszonych i ogrzewanych. A i coś na rozgrzewkę z cała pewnością się przyda:)

No dobrze – więc – jak to wygląda??

Proponujemy Państwu następujące typy gier miejskich i terenowych:

- gra typowo miejska, często będąca alternatywą lub ukoronowaniem klasycznego zwiedzania miasta. Gra odbywa się w centrum Krakowa, z wykorzystaniem szerokiego wachlarza atrakcji jakie oferuje miasto. Może mieć bardzo wyrazisty walor edukacyjno-poznawczy

- gra miejska w wariancie szpiegowskim (o kolejnych etapach gry uczestnicy dowiadują się w trakcie, w tego typu grze występuje szczególnie rozbudowana fabuła, która jest najważniejszym elementem rozgrywki). Akcja gry rozgrywa się zazwyczaj we współczesności.

- gra terenowa (gra odbywająca się na terenie niezabudowanym: w lesie, wśród skał itp.). Może zawierać w sobie elementy gry miejskiej i mieć walory edukacyjno-poznawcze, jednak sceneria jest inna i przeważnie jest tu nieco więcej terenu do przemierzenia

- gra z dreszczykiem – gra rozgrywająca się po zmroku, bazująca na tajemniczych legendach, prawdziwa, trzymająca w napięciu przygoda z elementami które sprawią, że włos się zjeży na karku:) ale oczywiście wszystko z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i z pozytywnym finałem. Polecamy!!!

Gry mogą być utrzymane w konwencji staropolskiej i średniowiecznej lub tez współczesnej.


Po wszystkie szczegóły zapraszamy do kontaktu z nami, przygotujemy szczegółowa ofertę specjalnie dla Państwa.

Nie pozwólcie, by ta przygoda Was ominęła!

Marta Frankowska-Luty
Znajdź nas w Google+